Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

Praktyczny wymiar kosmetologii we WSEiT

Data: pt., 30/05/2014 - 11:40 /

Zachęcamy do studiowania kosmetologii na naszej Uczelni. Oferujemy studia licencjackie na kierunku Kosmetologia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Kształcimy adeptów kosmetologii w oparciu o nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w kosmetologii. Prowadzone wykłady i zajęcia mają wymiar praktyczny.

wseit

Nowością są realizowane w ciągu studiów bezpłatne warsztaty i seminaria, w których uczestnictwo potwierdzone będzie dodatkowymi certyfikatami w następujących tematach:

Dzięki współpracy Uczelni ze znaczącymi firmami zajmującymi się produkcją, dystrybucją nowoczesnych kosmetyków i sprzętu, studenci kierunki Kosmetologia poznają nowoczesne preparaty i urządzenia wykorzystywane  w kosmetologii, medycynie estetycznej czy fizjoterapii.

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii daje możliwość kształcenia umiejętności zawodowych pod nadzorem doświadczonej kadry praktyków takich jak: kosmetolodzy, lekarze dermatolodzy, lekarze medycyny estetycznej, biotechnolodzy, czy fizjoterapeuci. Zajęcia odbywają się we własnych nowoczesnych pracowniach.

wseit

Uczelnia stwarza możliwość do rozbudowania swojego portfolio zawodowego, dzięki ścisłej współpracy z firmami kosmetycznymi takimi jak : Farmona, Fenice, Yasumi, Vanite czy Nail Selection, Blomdhal. Firmy te przeprowadzają liczne certyfikowane szkolenia i pokazy kosmetyczne, w których chętnie uczestniczą studentki Kosmetologii, ponieważ są one deceniane przez pracodawców w kraju i zagranicą.

Organizowane na terenie Uczelni Sympozja Kosmetyczne cieszące się dużym zaangażowaniem ze strony studentek, wykładowców, firm kosmetycznych i osób z zewnątrz związanych z branżą kosmetyczną.

wseit

Organizowane na terenie Uczelni Sympozja Kosmetyczne cieszące się dużym zaangażowaniem ze strony studentek, wykładowców, firm kosmetycznych i osób z zewnątrz związanych z branżą kosmetyczną.

Połączenie świata nauki i środowiska biznesu zaowocowało stworzeniem innowacyjnego programu kształcenia, opartego na praktyce i wiedzy specjalistycznej.

Zatem studiuj i rozwijaj się z pasją na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii.

Rekrutacja od 2 czerwca! Zapraszamy

Czesne miesięczne (12 rat)/rok

wseit cennik