Linia SENSI-BEL. Najlepsza pielęgnacja dla skóry wrażliwej

Czy wiesz po czym poznać dobry kosmetyk? Według nas po tym, że jak się kończy poczujesz znaczącą różnicę na skórze. Miły zapach i przyjemna konsystencja powinny być jego dodatkiem, ale nie sprawą kluczową. Wymagaj więcej od swoich kosmetyków, zwłaszcza jeżeli borykasz się z problemami skórnymi.

Jednym z problemów skóry XXI wieku jest nadwrażliwość. To nic innego jak zaburzenie równowagi jej funkcji. Ze względu na osłabiony system obronny ten typ skóry łatwo wykazuje objawy takie jak podrażnienie, zaczerwienienie (rumień), napięcie lub świąd. Stan ten może mieć wiele przyczyn: stres, czynniki środowiskowe, choroby (w tym skłonność do atopii), a także nieodpowiednia pielęgnacja cery. To wszystko może powodować nadmierne reakcje w skórze.
Nadwrażliwość nie jest związana z typem cery. W sposób szczególny narażone są jednak osoby o jasnej karnacji i suchej skórze, a także o jasnych lub rudych włosach. Ponadto okoliczności przejściowe, takie jak leczenie onkologiczne, faza pooperacyjna lub niektóre intensywne zabiegi kosmetyczne mogą sprawić, że skóra będzie bardziej wrażliwa.

Poświęciliśmy wiele uwagi temu problemowi, czego efektem jest specjalistyczna linia »sensi-bel«. Kosmetyki z tej linii mają na celu stabilizację naczyń włosowatych, zapobiegają stanom zapalnym i starzeniu się skóry. Działają kojąco, łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia, wzmacniają strukturę komórkową, chronią skórę przed negatywnymi wpływami środowiska zewnętrznego.

Kosmetyki DR.BELTER® tworzymy już od 40 lat. Przeszły szereg badań laboratoryjnych po to, aby łagodzić i poprawiać stan skóry wrażliwej.

Warto także wiedzieć, że nasze kosmetyki:

  • zawierają opatentowaną bazę przypominającą błonę biologiczną, dzięki czemu łatwo się wchłaniają i odbudowują barierę lipidową skóry
  • są w większości wolne od substancji zapachowych i barwników
  • zawierają wyselekcjonowane wyciągi roślinne, które koją i wzmacniają skórę
  • nie zawierają konserwantów, zgodnie z dyrektywą UE dotyczącą produktów kosmetycznych


Nasze kosmetyki dostępne są na www.belter.pl oraz www.skinmania.pl

Kliknij na obrazek żeby powiększyć