Szkoły

Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu

WYŻSZA SZKOŁA ZDROWIA URODY I EDUKACJI

Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji jest uczelnią niepubliczną założoną w 2000 roku z siedzibą w Poznaniu.

Założycielem szkoły jest mgr Aniela Goc - doświadczony kosmetolog, prekursorka wszechstronnego kształcenia kosmetologów z bogatym dorobkiem zawodowym, która z powodzeniem godzi talent menedżerski z wizją nowoczesnej, profesjonalnej i przyjaznej dla studentów placówki naukowo-dydaktycznej.

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu

Nagłówek - kosmetologia, dietetyka, pedagogika

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu jest trzecią pod względem naboru uczelnią niepubliczną w Łodzi, specjalizującą się w kształceniu na kierunkach studiów około-medycznych. Uczelnia realizuje autorskie, nowoczesne programy studiów, przystosowane do aktualnych wymogów rynku pracy. „Medyk” to także nowoczesne zaplecze dydaktyczne. Uczelnia dysponuje kompleksem edukacyjnym, powstałym w zaadaptowanym do potrzeb uczelni XIX wiecznym budynku pofabrycznym.

WYŻSZA SZKOŁA ZDROWIA W GDAŃSKU

Data: czw., 05/01/2017 - 12:52 / Tagi: WSZ GDAŃSK, EDUKACJA, UCZELNIE PRYWATNE, UCZELNIA GDAŃSK
WSZ Gdańsk

 

O UCZELNI
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku to jedna z najdłużej istniejących prywatnych uczelni w Trójmieście, która nieprzerwanie cieszy się dużym zainteresowaniem oraz od lat kształci absolwentów najpopularniejszych na rynku pracy kierunków studiów.

Kształcimy na studiach I stopnia (licencjackie), II stopnia (magisterskie), jednolitych magisterskich oraz na studiach podyplomowych, w formie stacjonarnej i niestacjonarnej. Prowadzimy także kursy i szkolenia.

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

Data: pt., 30/05/2014 - 11:40

Zachęcamy do studiowania kosmetologii na naszej Uczelni. Oferujemy studia licencjackie na kierunku Kosmetologia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Kształcimy adeptów kosmetologii w oparciu o nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w kosmetologii. Prowadzone wykłady i zajęcia mają wymiar praktyczny.

Beauty Art - Szkoła wizażu Beaty Małachowskiej

Data: pt., 08/06/2012 - 12:08
Beauty Art

Założycielem i dyrektorem szkoły jest mgr Beata Małachowska, która swoją wiedzę w zakresie kosmetyki, wizażu i stylizacji zdobywała we Francji i Niemczech.

Ukończyła renomowane szkoły zagraniczne w Paryżu, Hamburgu i Dusseldorfie. Przez lata pracowała jako wizażystka dla marki CHRISTIAN DIOR i CHANEL, gdzie tworzyła wizerunek firmy malując na pokazach trendów makijażu oraz dla największych czasopism kolorowych.

Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni

Data: czw., 17/05/2012 - 12:08 / Tagi: Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni

Zapraszamy Państwa do podjęcia nauki w naszej szkole policealnej na kierunku Technik usług kosmetycznych. Zajęcia odbywają się w systemie dziennym i zaocznym (cztery semestry) oraz proponujemy naukę dla osób nieposiadających wykształcenia średniego na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych w następujących kwalifikacjach:

A.61 Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy.
A.62 Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp.