WYŻSZA SZKOŁA ZDROWIA W GDAŃSKU

Data: czw., 05/01/2017 - 12:52 / Tagi: WSZ GDAŃSK, EDUKACJA, UCZELNIE PRYWATNE, UCZELNIA GDAŃSK
WSZ Gdańsk

 

O UCZELNI
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku to jedna z najdłużej istniejących prywatnych uczelni w Trójmieście, która nieprzerwanie cieszy się dużym zainteresowaniem oraz od lat kształci absolwentów najpopularniejszych na rynku pracy kierunków studiów.

Kształcimy na studiach I stopnia (licencjackie), II stopnia (magisterskie), jednolitych magisterskich oraz na studiach podyplomowych, w formie stacjonarnej i niestacjonarnej. Prowadzimy także kursy i szkolenia.

Oferujemy:
studia I stopnia: DIETETYKA, KOSMETOLOGIA
studia II stopnia: KOSMETOLOGIA
studia jednolite magisterskie: FIZJOTERAPIA
studia podyplomowe: EKODIETETYKA, DIETETYKA, KOSMETOLOGIA BIOSTATYCZNA, TRYCHOLOGIA KOSMETOLOGICZNA - NOWOŚĆ, PRAWO MEDYCZNE Z ELEMENTAMI PRAWA KOSMETYCZNEGO I FARMACEUTYCZNEGO – NOWOŚĆ!

Wysoki poziom nauczania, profesjonalizm i życzliwość to priorytety, które wyznaczają kurs naszej Uczelni. Wyróżniamy się innowacyjnym podejściem do procesu nauczania, co przekłada się na wyposażenie studentów w umiejętności praktyczne podparte fachową wiedzą. Jednym z atutów jest m.in. doskonała lokalizacja – Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku położona jest w samym środku Trójmiasta, z doskonałym zapleczem komunikacji miejskiej. NASZE CELE Głównym celem WSZ jest profesjonalne kształcenie wysoko wykwalifikowanych kadr zgodnie z potrzebami rynku pracy.

Tworzymy Uczelnię, która poprzez wysoką jakość działania ma za zadanie w pełni satysfakcjonować naszych klientów i pracowników:

  • studentom stwarza materialne i intelektualne warunki rozwoju oraz kształcenia kwalifikacji zgodnych z potrzebami rynku,
  • absolwentom daje przygotowanie i wsparcie umożliwiające znalezienie dobrej pracy,
  • potencjalnym pracodawcom zapewnia wartościowych pracowników,
  • pracownikom uczelni stwarza satysfakcjonujące warunki pracy i rozwoju oraz wsparcie realizacji badań naukowych,
  • społeczności regionu służy poprzez aktywny udział w rozwoju regionu, nauki i kultury oraz tworzeniu Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego.

POLITYKA JAKOŚCI
Jakość w Wyższej Szkole Zdrowia jest priorytetem oraz źródłem wysokiego prestiżu Uczelni i jej absolwentów wśród pracodawców, społeczności regionu oraz środowiska akademickiego.

Jakość dotyczy w równej mierze wyników kształcenia i rozwoju każdego studenta, podnoszenia poziomu jakości pracy szkoły i procesu kształcenia oraz spełnienia krajowych standardów i wykorzystania wzorców międzynarodowych.

Gwarantujemy również działanie w sposób zgodny z wymaganiami i przepisami prawnymi.
W tym celu ciągle doskonalimy wszystkie nasze procesy, pracowników.

20-lecie powstania Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku
W 2014 r. obchodziliśmy jubileusz 15-lecia powstania Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku (wtedy jeszcze Wyższej Szkoły Zarządzania). W przyszłym roku nasza Uczelnia będzie obchodzić 20-lecie istnienia na rynku. Jubileusz ten jest dla nas powodem do dumy. Dwudziestoletnia historia WSZ to istotny rozwój bazy dydaktycznej, zwiększenie liczby pracowników naukowo-dydaktycznych oraz ciągły wzrost liczby absolwentów. Z jednej strony jesteśmy symbolem tradycji i wysokiej wartości, z drugiej zaś pełna dojrzałość zobowiązuje do ciągłego energicznego rozwoju oraz podnoszenia jakości kształcenia naszych studentów. Potwierdzają to wysokie pozycje w rankingach szkół wyższych, opinia środowiskowa, a także stale rosnąca liczba studentów.


Wyższa Szkoła Zdrowia
ul. Pelplińska 7, 80-335 Gdańsk

Dział promocji i rekrutacji/ pok. 101
tel.: 58 769 08 02, 58 769 08 03
faks: 58 769 08 01
rekrutacja@wsz.pl

https://www.facebook.com/wyzsza.szkola.zdrowia/
https://www.instagram.com/wszwgdansku/
https://youtu.be/fywVb_D9NQM

Kliknij na obrazek żeby powiększyć