Beauty Planet - profesjonalne centrum kosmetyczne

Data: pon., 21/11/2016 - 00:00 / Tagi: laser, urzadzenia kosmetyczne, wyposazenie gabinetów
urzadzenie -laser

Beauty Planet to hurtownia kosmetyczna, która od wielu lat spełnia marzenia klientów o najnowocześniejszym wyposażeniu gabinetów kosmetycznych, klinik medycyny estetycznej, oraz ośrodków SPA w specjalistyczne urządzenia. Posiadamy szeroką ofertę starannie wyselekcjonowanych urządzeń kosmetycznych, laserów medycznych i akcesoriów do makijażu permanentnego. Nasi przedstawiciele podpowiadają na co zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia, co jest ważne, co ma wpływ na zadowolenie Twoich klientek.

Znajdujemy najlepsze rozwiązania w zakresie finansowania. Współpracujemy z multiagencją leasingową. Przy zakupie urządzenia przyjeżdżamy do wskazanego gabinetu i przeprowadzamy profesjonalne szkolenie dla całego personelu. Gwarantujemy wsparcie marketingowe i materiały promocyjne. Zostaliśmy wyróżnieni nagrodą, jaką jest Laur Konsumenta 2016. Pośród „perełek sprzedażowych” na wyróżnienie zasługują:
 

INVICTUS, czyli laser diodowy (808nm) do usuwania owłosienia cechuje się efektywnością, szybkością i bezpieczeństwem wykonywanych zabiegów. Wbudowany system chłodzenia do -4*C sprawia, że zabiegi w miejscach najbardziej wrażliwych stają się praktycznie bezbolesne. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu i odpowiadają ok.3 zabiegom przy użyciu IPL, E-Light, SHR, sPTF. Najmocniejsze na rynku niemieckie emitery gwarantują najwyższą skuteczność, żywotność i bezpieczeństwo. Jeśli od lat borykasz się z problemem wyboru urządzenia do depilacji to możesz odetchnąć, INVICTUS rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Pamiętaj że, nadmierne owłosienie to problem 99% kobiet!!! Zainwestuj dziś w technologię jutra.


 

RF Frakcyjny SKINFRAX to najnowsza technologia medycyny estetycznej. Urządzenie za pomocą frakcjonowania (nakłuwania) skóry przesyła falę radiową na kontrolowaną głębokość, podgrzewając precyzyjnie wszystkie struktury. RF frakcyjny jest alternatywą dla lasera frakcyjnego, gdzie znacznie skraca się czas rekonwalescencji. Głowica chłodząca a także sterylne, jednorazowe kartridże sprawiają, że zabieg jest bezpieczny. Skuteczność zabiegu sprawi że na twarzach Twoich klientek pojawi się uśmiech.

Laser frakcyjny DERMAFRAX jest najbardziej popularnym urządzeniem wykorzystywanym w kosmetologii i medycynie estetycznej. System frakcjonowania za pomocą specjalnego algorytmu strzałów przyspiesza okres rekonwalescencji, laser wypełnia sukcesywnie całą partię zabiegową. Dobór kształtów obszaru frakcjonowania pozwala na dotarcie do najtrudniej położonych miejsc zabiegowych. Metalowa tuba, która jest mocniejsza i efektywniejsza niż szklane tuby, zapewnia żywotność do 500 000 godzin. To sprzęt za którym w ciągu kilku najbliższych lat będą rozglądać się wszystkie rozwijające się salony i gabinety. Laser frakcyjny jest obecny w świadomości klientek i najczęściej kojarzy się z jednym- SKUTECZNOŚCIĄ ZABIEGÓW. 

CAPILASE laser diodowy do zamykania naczynek 980nm jest to najnowszej generacji urządzenie wykorzystujące energię za pomocą światłowodu. Często już po jednym zabiegu widoczne są pożądane efekty. Metoda ta pozwala zamykać naczynka zarówno na twarzy, jak i ciele. Naczynka to częsty problem u wielu Polek, a jak dotąd nie było metody która trwale zamykała naczynka i to na całym ciele!!! CAPILLASE to rozwiązanie idealne dla Ciebie i Twoich klientek.

CryoCell, czyli kriolipoliza jest to urządzenie, które wykorzystuje kontrolowane zimno, jako czynnik selektywnie niszczący komórki tłuszczowe, bez uszkadzania sąsiednich tkanek. Regulacja siły zassania, moc podczerwieni, a także zakres temperatury podczas zabiegu (od -5*C do 15*C) czuwają nad bezpieczeństwem zabiegu. Wyświetlana realna temperatura głowic daje kontrolę nad bezpieczeństwem zabiegu. Każdy walczy z tłuszczykiem, każdy chce być fit, nie zawsze siłownia i dieta wystarczą. Pomóż swoim klientkom, zamroź ich problemy, rozpal w nich piękno.


Wybierz coś dla siebie a my to pragnienie spełnimy. Warto już dziś, pomyśleć o przyszłości.

Co wybrać? Zadzwoń, porozmawiamy o Twoich potrzebach i razem coś wybierzemy.

Mamy swoją klinikę, znamy problemy dnia codziennego każdego gabinetu. Pozwala nam to wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdej z was.

 

Artykuł sponsorowany

Mogą Cię również zainteresować