Ilcsi - profesjonalne kosmetyki naturalne

Ilcsi

Data: pon., 26/01/2015 - 12:08 / Tagi: pielęgnacja skóry
 Ilcsi

Profesjonalne naturalne kosmetyki Ilcsi przygotowywane są ze świeżych ziół, owoców, warzyw i wód leczniczych, aby oddziaływały na skórę nie wyciągami, lecz żywymi składnikami. Filozofia Ilcsi jest prosta i naturalna – „Wiemy, że w naturze istnieje rozwiązanie każdego problemu związanego ze skórą”. Szeroką gamę kosmetyków Ilcsi poleca się wszystkim, tym którzy przy pielęgnacji skóry  w pierwszej kolejności biorą pod uwagę rozwiązania naturalne, wolne od działań ubocznych.

Wartością podstawową Ilcsi jest zachowanie, ochrona i promocja skarbów natury. W naturze właśnie leży tajemnica 50-letniego sukcesu Ilcsi. Kierujemy się poszanowaniem dla życia i czerpiemy z jego różnorodności, dlatego w trakcie opracowywania nowych produktów nie wykonujemy testów na zwierzętach i nie używamy materiałów pochodzenia zwierzęcego. Z pełnym przekonaniem podpisujemy się popularnym w branży kosmetyki naturalnej hasłem: ”Nie nakładaj na skórę tego, czego nie odważysz się zjeść”. Skóra jest bowiem naszym największym organem!

Prosta myśl – naturalne kosmetyki

Co nas wyróżnia:

 • Używamy ponad 100 różnych gatunków roślin do wytworzenia naszych produktów
 • Posiadamy własne bio plantacje
 • Mamy własne procedury wytwarzania kosmetyków
 • Wszystkie warzywa, zioła i owoce są ręcznie obrabiane zaraz po zebraniu
 • Rośliny zbierane są w momencie kiedy mają najlepsze właściwości lecznicze
Ilcsi

Jesteśmy organiczni bo nasze produkty:

 • mają wysoka zawartość substancji aktywnych (nie ekstraktów)
 • nie zawierają  parabenów
 • nie zawierają parafiny
 • nie zawierają  wazeliny
 • nie zawierają  sztucznych barwników
 • nie zawierają  tłuszczów pochodzenia zwierzęcego
 • są wolne od syntetycznych dodatków zagęszczających

Nagrody przyznane marce:

Nagrody Ilcsi

REGENERUJĄCY ORGANICZNY ZABIEG AHA Z DODATKIEM PAPRYKI NA TWARZ I DEKOLT

Ilcsi

Jest to hitowy zabieg marki ILCSI. Substancje aktywne zawarte w masce pochodzą z kompozycji różnorodnych leczniczych ziół, a ich działanie jest silnie pobudzające, efektem czego skóra w błyskawicznym tempie pięknieje i odmładza się o kilka lat.

WSKAZANIA: dla każdego problemu skórnego, między innymi do zwalczania plam pigmentacyjnych, efektów fotostarzenia się skóry, zmarszczek i trądziku z możliwością zastosowania również przy skórach delikatnych i bardzo wrażliwych.

DZIAŁANIE: skóra staje się aksamitna, sprężysta, odmłodzona, wygładza się.

CZAS ZABIEGU: 90 minut / 120 minut z mechanicznym oczyszczaniem naskórka.

ZALECANE: seria 6 zabiegów regenerujących. (3 zabiegi w pierwszym tyg., 2 zabiegi w drugim tyg., 1 zabieg w trzecim tyg.)

UWAGI: zabieg wzmaga krążenie krwi i płynu limfatycznego , przez co znacząco wspomaga wchłanianie innych składników aktywnych stosowanych podczas kontynuacji zabiegów, dlatego daje możliwość szybkiego i efektownego rozwiązania najbardziej dokuczliwych problemów skóry.

***

ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ WWW.ILCSI.PL, ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ RABAT 10% NA PIERWSZE ZAKUPY!

Ilcsi