Nożyczki® Liftingujące – wytnij zmarszczkom niezły numer

Abacosun

Data: wt., 10/02/2015 - 10:08 / Tagi: zmarszczki
Nożyczki® Liftingujące

Jak cofnąć wskazówki na biologicznym zegarze i pozbyć się zmarszczek? W ostatnim czasie pojawiła się nowa odpowiedź na stare pytanie. Nożyczki®Liftingujące to absolutna rewolucja w walce ze zmarszczkami, która gwarantuje wprost spektakularne i natychmiastowe efekty. Ten bezinwazyjny i bezbolesny zabieg bez cienia przesady stanowi prawdziwą alternatywę dla chirurgii estetycznej. Weź nową metodę pod lupę, dowiedz się dlaczego warto i pożegnaj zmarszczki na dobre.

REGENERACJA? NATURALNIE!
KOMPLEKSOWA ODNOWA KOMÓRKOWA
Nożyczki® liftingujące to innowacyjna broń przeciwko zmarszczkom, która wykorzystuje naturalne procesy odnowy komórkowej, zapewniając skórze właściwej szybką i kompleksową regenerację. Terapia opiera się wyłącznie na naturalnych procesach, dlatego jest przyjazna i skuteczna.

Nożyczki Liftingujące

BIOLIFTING W WERSJI HI TECH
SZEROKIE SPEKTRUM MULTIREGENERACJI
Na pewno chcesz zadać pytanie na czym ten nowy zabieg polega. Nożyczki® Liftingujące wykorzystują rewolucyjne działanie bioliftingu uzyskanego za pomocą zastosowania aż 6 skutecznych rodzajów bioprądów, które, m.in. wzmacniają mięśnie, obudowują masę i stymulują ich pracę, pobudzają krążenie, aktywizują metabolizm komórkowy, przywracają równowagę bioelektryczną uszkodzonych komórek, zwiększają wytwarzanie ATP, a także przyspieszają penetrację aktywnych składników…

Dodatkowy efekt wypełnienia zmarszczek otrzymujemy dzięki aplikacji multipolarnych fal radiowych, które aktywują wytwarzanie kolagenu i elastyny, działając jak zastrzyk młodości.

…sporo! Dodajemy do tego poprawę ruchu limfy i głębokie oczyszczenie skóry. Tymczasem to dopiero pierwsze z długiej listy argumentów przemawiających na korzyść Nożyczek ®Liftingujących.

PÓŁ GODZINY MAGII
NOŻYCZKI® LIFTINGUJĄCE W RĘKACH SPECJALISTY
Od 30 do 50 minut – właśnie tyle trwa wykonanie bezbolesnego zabiegu, w trakcie którego, poprzez masaż specjalnymi sondami, kosmetyczka pobudza do regeneracji każdy pojedynczy punkt na twarzy, szyi, ramionach lub dekolcie. Podczas zabiegu odczuwalne jest przyj

Nożyczki Liftingujące

REGENERACJA Z EFEKTEM WOW
SPEKTAKULARNE REZULTATY
Czas na najprzyjemniejsze informacje. Nożyczki® liftingujące już po pierwszym zabiegu skutecznie spłycają zmarszczki, wygładzają i rozjaśniają skórę, jednocześnie przywracając jej elastyczność oraz zwiększając gęstość. To jednak nie wszystko. Zabieg minimalizuje rozstępy, poprawia owal twarzy oraz zapewnia kompleksową regenerację mięśni. Efekt? Młody i zdrowy wygląd bez skalpela, rewelacyjne samopoczucie oraz prawdziwa przyjemność z przeglądania się w lustrze.
Aby uzyskać pożądane i trwałe rezultaty - w zależności od kondycji skóry – wykonuje się najczęściej serię około 3- 8 zabiegów, ale UWAGA: lepsze napięcie oraz efekt gładkiej skóry jest widoczny już po pierwszym bioliftingu!

Dowiedz się więcej na:
www.abacosun.pl

Abacosun logo