Nowość Mooya - Zabieg „Żelazko Antyzmarszczkowe”

Mooya

Data: wt., 14/04/2015 - 12:08 / Tagi: pielęgnacja skóry, zabieg antyzmarszczkowy
Mooya

Zmniejszony poziom estrogenu, hormonu odpowiedzialnego za stymulację wytwarzania lipidów i fibroblastów do tworzenia nowych włókien kolagenu i elastyny, które wiążą wodę w komórkach jest typowy skórze po 55 roku życia. W efekcie staje się ona wyraźnie gorzej ukrwiona, odżywiona i dotleniona, szybko traci swoją jędrność i gęstość, staje się cienka, szara i zwiotczała. Coraz częściej są także zmiany rysów twarzy (zapadnięte policzki, opadające powieki lub wzmocnione nosa). Dlatego pielęgnacja skóry w tym wieku wymaga specjalnego podejścia.

Rozwiązaniem jest MOOYA COMPLETE EFFECT PRO WRINKLE IRON Z HEXAPEPTYDEM
Intensywny, profesjonalny, 2 etapowy (maska + serum) zabieg do twarzy i szyi do skóry 55 +. Dzięki zawartości wyjątkowo czynnych składników w tym m.in. argireliny widocznie redukuje i zmniejsza zmarszczki, modeluje owal twarzy, intensywnie odżywia, poprawia jędrność, elastyczność oraz rozjaśnia przebarwienia. Silne  stężenie  innowacyjnych składników zapewnia głęboką penetrację substancji czynnych oraz widoczny działanie po 1-szym zastosowaniu. Efekt podobny do mechanicznych zabiegów czy iniekcji podskórnej (jak botoks).

Mooya

WIEK SKÓRY: 55+
RODZAJ SKÓRY: każdy rodzaj z widocznymi zmarszczkami I starzeniem
EFEKT: silna redukcja głębokich zmarszczek, odżywia i rozjaśnia skórę

DZIAŁANIE:

  • Widocznie prostuje nawet głębokie zmarszczki
  • przyspiesza wzrost komórek
  • Wypełnia ubytki białka
  • Optycznie pogrubia skórę
  • Nawilża i odbudowuje barierę lipidową
  • Wspomaga gojenie się skóry
  • Intensywnie odżywia i regeneruje
Mooya

I ETAP – SILNIE NASĄCZONA ELASTYCZNA MASKA NA TWARZ I SZYJĘ 4D
Unikalna formuła zabiegu MOOYA COMPLETE EFFECT  z hexapeptydem, pentapeptydem i proteinami jedwabiu widocznie wypełnia skórę i koryguje nawet najgłębsze zmarszczki. Wzmacnia działanie komórek, poprawia zdolność skóry do regeneracji. Nawilża skórę i przywraca płaszcz lipidowy, czyli pancerz ochronny skóry chroniący przed utratą wody oraz przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Zwiększa jędrność i elastyczność, poprawić kontur twarzy. Klinicznie udowodniono zmniejszenie zmarszczek na czole i wokół oczu. Dzięki silnemu stężeniu oraz wyjątkowo innowacyjnym aktywnym składnikom zabieg zapewnia głęboką penetrację substancji czynnych do skóry, porównywalną z mechanicznymi zabiegami czy iniekcją podskórną (jak botoks). Siła zabiegu oparta jest o działanie maski i serum (które wzmacnia działanie maski) dlatego należy użyć serum maksimum 10 minut po zdjęciu maski.

II STEP AKTYWNE SERUM Z HEXAPEPTYDEM I CERAMIDAMI
Ekstremalnie skoncentrowane serum w postaci delikatnego kremu, stworzone na bazie hexapeptydu, ceramidów, nisko cząsteczkowego kwasu hialuronowego oraz kompleksu witaminowego. Widocznie odmładza, wygładza i ujędrnia skórę.

Efekt zabiegu widoczny jest już po pierwszym zastosowaniu. W celu osiągnięcia bardziej długofalowego efektu oraz widocznej poprawy struktury skóry zaleca się wzmocnienie zabiegów poprzez cykl 5-7 zabiegów MOOYA BIO ORGANIC.

Zapytaj kosmetologa o najlepszy dobór MOOYA BIO ORGANIC dla Twojej cery.

Mooya

PRODUKT PROFESJONALNY WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU W SALONIE KOSMETYCZNYM
ZABIEG KOMPATYBILNY Z INNYMI PROGRAMAMI LECZENIA SKÓRY
TESTOWANY DERMATOLOGICZNIE
NIE TESTOWANY NA ZWIERZĘTACH
NIE WYWOŁUJE PODRAŻNIEŃ I NIE UZALEŻNIA

Cena 19,9 PLN
Dostępny na www.BeautyFace.pl oraz najlepszych hurtowniach kosmetyków profesjonalnych.

Mooya