Karboxyterapia CRISS – efektywna rewitalizacja i odmłodzenie skóry

Data: czw., 03/11/2016 - 15:00 /
URZĄDZENIA DO KARBOXYTERAPII I OXYBRAZJI - aparat CRISS CARBO-OXY
AYCOM prezentuje nowoczesne urządzenia do zabiegów profesjonalnych w gabinetach kosmetycznych - aparaty CRISS CARBO-OXY, wyposażone w moduł karboxyterapii oraz moduł zabiegów tlenowych (oxybrazja, infuzja tlenowa i masaż tlenowy).
Urządzenie posiada wbudowany, specjalny program do zabiegów w okolicach oczu, ponadto precyzyjnie regulowaną prędkość przepływu i dawki CO2. To jedyny na rynku polskim aparat do karboxyterapii posiadający funkcję dwa w jednym - moduł karboxyterapii i moduł oxybrazji w jednym urządzeniu!
 
Nowość! W komplecie z urządzeniem jest dostępny tablet z przekątną ekranu 7” do sterowania aparatem w module karboxyterapii. 

Karboxyterapia, czyli infuzja medycznego dwutlenku węgla to zabieg zyskujący coraz większą popularność ze względu na skuteczność w poprawie jakości skóry. Medyczny dwutlenek węgla, podawany jest z certyfikowanej butli, dostarczanej przez uprawnionego producenta. Ilość gazu jest dokładnie odmierzona i podana śródskórnie lub podskórnie, przy pomocy bardzo cienkiej igły (insulinówki).
Zabieg poprawia mikrokrążenie i odnowę komórek oraz stymuluje produkcję kolagenu. Efektem zabiegu jest sprężysta , gładka, dobrze odżywiona, zdrowa skóra.
 
Spektakularne korzyści dla skóry
Karboxyterapia skutecznie pomaga zlikwidować cienie pod oczami, spłycić zmarszczki czy blizny, przeciwdziałać trądzikowi. Wpływa na wysmuklenie sylwetki poprzez mechaniczne rozbicie złogów tłuszczowych oraz remodeling skóry. Efektem towarzyszącym zabiegowi jest skrócenie włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry. Aparat CRISS CARBO posiada programy z redukcją bólu. Precyzyjne pomiary dozowania dwutlenku węgla i specjalny moduł do zabiegów pod oczy – wyróżnia CRISS CARBO spośród innych tego typu aparatów
 
AYCOM od wielu lat ściśle współpracuje z placówkami naukowymi, m.in. Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, z Katedrą Kosmetologii Wydział Nauk Medycznych Społecznej Akademii Nauk w Warszawie oraz Instytutem Kosmetologii i Badań Leków.
 
Firma udziela klientom dożywotniej (ale nie krótszej niż 36 miesięcy) gwarancji na urządzenia ze swojej oferty, gwarantuje profesjonalny serwis i opiekę marketingową dla gabinetów.
 
  • Serwis telefoniczny - gwarancyjny i pogwarancyjny - jest czynny 7 dni w tygodniu przez całą dobę.
  • Serwis gwarancyjny działa 7 dni w tygodniu!
  • Zakupione urządzenia kosmetyczne są dostarczane przez firmę i instalowane w salonie klienta.
  • Szkolenie dla personelu, który będzie obsługiwać urządzenie, zakończone wydaniem certyfikatu, nie kończy opieki firmy Aycom nad klientem.
  • Do naszych aparatów stosujemy certyfikowane butle z medycznym laparoskopowym dwutlenkiem węgla o pojemności 10 l (7,5 kg), które wystarczają na 1 rok zabiegów.
 
Szczegółowe informacje:
 
 
Kliknij na obrazek żeby powiększyć

Artykuł sponsorowany