Żyj zdrowo, opalaj się bezpiecznie

Data: śr., 05/07/2017 - 11:56 / Tagi: SunFX, opalanie natryskowe, BEZPIECZNE OPALANIE
Marka SunFX

Pięknie opalona skóra wygląda zdrowo i elegancko. Uzyskanie efektu widocznej opalenizny na słońcu lub w solarium wymaga cierpliwości. Co więcej nie wszyscy mogą poddawać się ekspozycji na szkodliwe promieniowanie UV, które może powodować podrażnienia, alergie czy przebarwienia.

Marka SunFX proponuje usługę opalania natryskowego, która będzie odpowiednia dla wszystkich, nawet dla kobiet w ciąży oraz karmiących, osób z jasną karnacją, bielactwem czy alergiami.

Opalanie natryskowe jest bezpieczne, ponieważ działa tylko i wyłącznie na pierwszą warstwę rogową naskórka. Preparaty SunFX posiadają Eco Certyfikat, są w 100 % zdrowe i bezpieczne, oparte wyłącznie na naturalnych środkach brązujących (brązowy cukier).

Nowa formuła preparatów oprócz pięknej opalenizny zapewni Twojej skórze doskonałe nawilżenie oraz zachowa jej młody i zdrowy wygląd. To wszystko dzięki organicznym składnikom: aloesu, zielonej herbaty i naturalnego kokosa, które dostarczą Twojej skórze witamin A,C i E. Dbając o efektywność oraz optymalne zdrowie skóry, firma SunFX stworzyła płyny wolne od szkodliwego alkoholu, silnych konserwantów, perfum oraz innych, potencjalnie niebezpiecznych związków chemicznych.

Zabieg wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji, zaś samo nakładanie opalenizny trwa około 5 minut. Wcześniej jednak, w celu uzyskania najlepszego efektu należy wykonać peeling całego ciała. Po nałożeniu preparatu, kosmetyczka osusza ciało, w celu całkowitego wchłonięcia preparatu. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 2 do 8 godzin. W zależności od rodzaju skóry i sposobu jej pielęgnacji opalenizna utrzymuje się od 10 do 14 dni.

Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.
Koszt opalania całego ciała to 100,00 zł.

Małgorzata Majcher
SunFX Polska
Al. Witosa 31 lok 21c
00-710 Warszawa
Mob. 660 449 190
Tel./Fax 022 858 35 12
info@sunfx.pl
www.sunfx.pl

Kliknij na obrazek żeby powiększyć