HEALTH & LIFESTYLE startup festiwal powered by MEDmeetsTECH

Święto startupów health & lifestyle w Krakowie!

Data: wt., 14/08/2018 - 15:28 / Tagi: MEDYCYNA, zdrowie, ODŻYWIANIE, SPORT, STURTUP FESTIVAL, PROJEKT LIFESTYLE

Jak skutecznie rozwijać startupy na pograniczu medycyny, zdrowia, odżywiania i sportu? Odpowiedź na to pytanie wszyscy innowatorzy znajdą w czasie HEALTH & LIFESTYLE startup festiwal powered by MEDmeetsTECH już 15 października 2018 w Krakowie!

„Z roku na rok widzimy coraz większe zainteresowanie technologiami wpływającymi na nasz styl życia. Zamiast iść na zakupy, możemy dostać kurierem do domu paczkę z odmierzonymi produktami i przepisem na kolację dla 2 osób lub zbadać jakość snu dzięki specjalnym urządzeniom. Co ciekawe, nie tylko młodzi ludzie korzystają z nich – istnieje masa produktów i usług dedykowanych lub wykorzystywanych np. przez seniorów, czy małe dzieci” – mówi Justyna Uman-Ntuk, pomysłodawca konferencji.

Health & Lifestyle Festiwal to wydarzenie, gdzie osoby pracujące nad takimi rozwiązaniami znajdą kompleksową wiedzę o tym, jak rozwijać biznes. „Będziemy mówić o tym jakie regulacje prawne dotyczą projektów lifestyle, czy warto je certyfikować lub je refundować. Skąd pozyskać finansowanie i jak budować zespół. Doświadczeni startupowcy podzielą się strategiami, które zapewniły im sukces” – relacjonuje Jasiek Kowalski, drugi pomysłodawca imprezy.
„Wśród prelegentów znajdzie się m. in Edyta Kocyk, CEO startupy Sidly. Ich opaska dedykowana jest dla seniorów i umożliwia monitorowanie różnych funkcji życiowych. Jest to na tyle uniwersalne urządzenie, że wiele innych startupów decyduje się integrować swoje rozwiązania z opaską Sidly. Wiemy, że wiele powstających startupów na rynku chciałoby do tego dołączyć” – dodaje Jasiek Kowalski.
Wydarzenie adresowane jest do pomysłodawców i właścicieli już istniejących firm w sektorze health i lifestyle, a także tych, którzy dopiero zaczynają. Coś ciekawego znajdą dla siebie studenci, lekarze, naukowcy, a także przedstawiciele np. przychodni lekarskich, które szukają innowacyjnych rozwiązań.

Health & Lifestyle startup festiwal powered by MEDmeetsTECH odbędzie się 15 października w Muzeum Manggha w Krakowie (ul. Marii Konopnickiej 26). Współorganizatorem wydarzenia jest Fundacja Activus Promptus i jest ono częścią Krakowskiego Tygodnia Startupów startKRKup!

Rejestracja na stronie wydarzenia: http://medmeetstech.com/health2018

Kliknij na obrazek żeby powiększyć

Mogą Cię również zainteresować